oferta dla firm

Wprowadź piękno
do swojej firmy

Jeśli szukasz sposobu, aby w niecodzienny i przyjemny sposób spędzić czas ze swoimi partnerami biznesowymi, współpracownikami lub klientami, jesteś we właściwym miejscu!

Mamy doświadczenie w organizacji wyjątkowych spotkań ze sztuką, w formie pysznych śniadań, kolacji, czy warsztatów integracyjnych. Oferujemy autorskie szkolenia, z myślą o pracownikach, którzy chcą poznać tajniki efektywnego doświadczania sztuki oraz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie kreatywnego spojrzenia na świat.

Formę oraz tematykę każdego spotkania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Cieszymy się na możliwość współpracy Twoją firmą!

Jak Twoja firma może wyjść Poza Ramy?

Szkolenia
i webinary

Przeprowadzamy autorskie szkolenia, z myślą o pracownikach, podczas których zdradzamy tajniki interpretacji dzieł oraz efektywnego ich doświadczania. Uczymy patrzenia na dzieła sztuki poprzez zadawanie pytań wobec nich.

Warsztaty integracyjne

Angażujemy uczestników w interesujące rozmowy i działania. Tworzymy wyjątkowe spotkania, wypełnione długimi dyskusjami o sztuce, ciekawymi prezentacjami oraz zadaniami integracyjnymi, które nie mają formy nudnych wykładów akademickich! A temu wszystkiemy może dodatkowo towarzyszyć wino i pyszne jedzenie.

Pakiety na wybrane usługi

Oferujemy specjalne pakiety dla firm, które chcą podarować swoim pracownikom usługi Poza Ramami. Pracownicy sami mogą zdecydować, czy mają ochotę opanować podstawy historii sztuki na kursie podstawowym “Historia sztuki dla wszystkich”, wziąć udział w webinarach tematycznych, czy zagłębić się w tajniki inwestowania w dzieła sztuki.

Co zyskasz na firmowych spotkaniach Poza Ramami?

Poznasz lepiej swoich współpracowników

Weźmiesz udział w angażujących zadaniach integracyjnych, dzięki którym pogłębisz relacje w zespole i poznasz swoich współpracowników z innej perspektywy!

Pogłębisz umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

Umiejętność kreatywnego spojrzenia na świat jest obecnie jedną z najbardziej cenionych cech na rynku pracy. Biorąc udział w warsztatach, poznasz nowe metody zadawania pytań i szukania odpowiedzi. 

Poszerzysz horyzonty w ramach niecodziennej aktywności

Poznasz intrygujące ciekawostki z zakresu sztuki, które możesz przekazywać dalej – ułatwi to nawiązywanie znajomości i wpłynie pozytywnie na Twój wizerunek w społeczeństwie. 

Zrelaksujesz się i przyjemnie spędzisz czas

Weźmiesz udział w zajęciach z historii sztuki z perspektywy nieakademickiej. Odnajdziesz w sztuce spokój, przyjemność i radość, których potrzebujemy w życiu najbardziej.

Chciałbyś w odmienny i przyjemny sposób spędzić czas ze swoimi partnerami biznesowymi, współpracownikami lub klientami? Zaproś partnerów na SPOTKANIE ZE SZTUKĄ.

Może być to śniadanie, lunch czy cały dzień, w którego trakcie będziecie mogli posłuchać o ciekawostkach z zakresu historii sztuki, skonfrontować się z panującymi mitami, a przede wszystkim odkryć wartość sztuki.

Jest to idealna propozycją dla działów HR szukających nietypowej atrakcji na szkolenia integracyjne oraz dla pracodawców chcących oferować benefity swoim pracownikom i klientom. Ale przede wszystkim, warsztaty są dla każdej firmy, która chce być odrobinę bliżej sztuki!

Wrażenia
uczestników

Wrażenia
uczestników

Współpraca

Instagram Maja Michalak

Współpraca

Uwielbiam dzielić się moją pasją do sztuki każdego dnia, dlatego prowadzę swoje kanały w social mediach. Dzięki temu tworzę społeczność osób zaangażowanych w poznawanie kultury. 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z @pozaramami napisz do mnie na maja@pozaramami.com.

To jak, wyjdziemy razem poza ramy?