Dla firm

01 / Dla firm

Wprowadź piękno do swojej firmy

Obcowanie ze sztuką otwiera dostęp do nowej wiedzy, oferując przy tym wiele satysfakcji i przyjemności. Uczy patrzenia na świat poprzez zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi. Osoby, które potrafią korzystać z dobrodziejstw historii sztuki, poszerzają umiejętność myślenia kreatywnego i nieszablonowego, co jest obecnie cenioną wartością na rynku pracy.

02 / Oferta

Pakiety i usługi

Jeśli szukasz sposobu, aby w niecodzienny i przyjemny sposób spędzić czas ze swoimi partnerami biznesowymi, współpracownikami lub klientami, jesteś we właściwym miejscu! Organizujemy wyjątkowe spotkania ze sztuką, w formie pysznych śniadań, kolacji, czy warsztatów integracyjnych. Oferujemy autorskie szkolenia, z myślą o pracownikach, którzy chcą poznać tajniki efektywnego doświadczania sztuki oraz poszerzyć swoje kompetencje w zakresie kreatywnego spojrzenia na świat. Każde spotkanie ma nieakademicki charakter, który nie tylko pozwala zdobyć wiedzę, ale także zapewnia rozrywkę przy wychodzeniu poza ramy.

03 / Wartości

Czym więcej wiesz, tym więcej widzisz.

Dzieła sztuki otaczają nas w życiu codziennym i dodają nam do niego wyjątkową wartość. Odkrywając je poszerzamy swoje horyzonty oraz uwrażliwiamy się na piękno. Sztuka to nie tylko wartość estetyczna, ale przede wszystkim intelektualna.

Sztuka wywodzi się z chęci i potrzeby komunikowania się z innymi. Dzięki studiowaniu dzieł sztuki możemy poprawić naszą percepcję i umiejętność wyrażania tego, co widzimy. Dodatkowo obcowanie ze sztuką uwrażliwia nas na piękno, pozwala się wyciszyć i zredukować stres.

Jednak wiele osób, pomimo chęci częstszego odwiedzania muzeów i otaczania się sztuką nie wie jak zrobić pierwszy krok, gdzie zacząć i jak do tego podejść, a jest to prostsze niż mogłoby się wydawać.

Zapraszam do wspólnego wychodzenia poza ramy!

04 / Oferta

Pakiety i usługi

Warsztat

Autorskie szkolenie przygotowane z myślą o pracownikach, podczas którego zdradzamy tajniki interpretacji dzieł oraz efektywnego ich doświadczania. Uczymy patrzenia na dzieła sztuki poprzez zadawanie pytań wobec nich. Standardowy warsztat trwa ok. 1,5h. Warsztaty to najczęściej wybierany przez nowych Klientów produkt. 

PRZYKŁADOWY TEMAT:

Jak sztuka pomaga analizować rzeczywistość? / O sztuce patrzenia

• Jak obrazy pomagają ćwiczyć naszą uważność?
• Dlaczego warto dbać o szczegóły?
• 
Jak wykorzystać naszą wiedzę w nowych obszarach?
Jak więcej widzieć i więcej rozumieć?

Wykład

Obcowanie ze sztuką otwiera dostęp do nowej wiedzy, oferując przy tym wiele satysfakcji i przyjemności. Uczy patrzenia na świat poprzez zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi. Osoby, które potrafią korzystać z dobrodziejstw historii sztuki, poszerzają umiejętność myślenia kreatywnego i nieszablonowego, co jest obecnie cenioną wartością na rynku pracy.

PRZYKŁADOWY TEMAT:

Czego możemy nauczyć się od artystów w prowadzeniu biznesu? / Sztuka przedsiębiorczości

• Jak znaleźć i odpowiedzieć na potrzeby rynku?
• Jak zwiększyć sprzedaż?
• Co zrobić kiedy straciliśmy najważniejszego klienta? Jak szukać klientów?
• Czy PR i marketing jest ważny?

Webinar

Webinar dedykowany pracownikom lub klientom Twojej firmy. Możesz wybrać temat spośród 10 podstawowych lub zamówić specjalny webinar skrojony do twoich potrzeb. Każdy webinar prowadzony jest na żywo przez historyczkę sztuki Maję Michalak i trwa ok. 1,5h. 

PRZYKŁADOWY TEMAT:

Dlaczego było tak mało artystek? / O sztuce kobiet

• Czy zawsze kobieta mogła być artystką?
• Czy miała szanse realizować swoje zawodowe marzenia?
• Jak ta sytuacja zmieniła się na przestrzeni lat?

Benefity pracownicze

Oferta dla pracodawców, którzy chcą rozwijać zainteresowania swoich pracowników. Jak działa to w praktyce? Możesz wykupić u nas pakiet dostępów do platformy Poza Ramami, na której Twoi pracownicy będą mieli dostęp do biblioteki webinarów oraz kursów. Będą oni mogli o dowolnej porze korzystać z materiałów i uczyć się z nich przez 12 miesięcy.

Eventy firmowe

Przygotowanie inspirującego wystąpienia dopasowanego do charakteru wydarzenia. Udział w panelu dyskusyjnym.

Działania niestandardowe

Chcesz zorganizować prywatne wyjście do muzeum, galerii, a może chciałbyś specjalny podcast na zamówienie? Masz pomysł jak możemy wyjść razem poza ramy? Napisz do nas na kontakt@pozaramami.com.

05 / Współprace

Firmy, które wyszły z nami poza ramy

06 / Opinie

Dowiedz się jak to jest wyjść poza ramy

Julia P.
Julia P.
Czytaj więcej
Z niecierpliwością czekam na każdy webinar. Nauka historii sztuki z Mają pozwala mi być bliżej mojej ogromnej pasji.
Aga M.
Aga M.
Czytaj więcej
Kurs super! Moje zainteresowania to głównie sztuka XX w. i na początku zamierzałam kupić tylko moduły tego dotyczące. Kupiłam jednak cały kurs i jestem bardzo zadowolona. Na etapie, na jakim jestem (barok), w kursie nic bym nie zmieniła 🙂 Na pewno jeszcze nieraz będę wracać do poprzednich materiałów. Mapki rewelacja!
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Mai udało się wyciągnąć ze mnie pasję, która kiedyś się tliła, ale niestety porzuciłam to. Kurs z historii sztuki zebrał i uporządkował mi całą wiedzę, webinary rozbudziły ciekawość, a obecnie zaczynam już sama szukać dodatkowych materiałów i się douczać. Robisz cudowną robotę.
Marta R.
Marta R.
Czytaj więcej
Najlepsza moja inwestycja w ostatnich miesiącach. Mieszkań w Paryżu od jakiegoś czasu i wizyty w muzeach galeriach mnie przytłoczyły, jednak dzięki zdobytej wiedzy na kursie zaczęłam cieszyć się Paryżem na nowo i tez zmieniałam nastawienie do odwiedzanych miejsc.
Justyna
Justyna
Czytaj więcej
Zaczęłam podczas pierwszej edycji kursu z historii sztuki i całkowicie zakochałam się w webinarach z Mają. Chętniej chodzę do muzeów i galerii, zwiedzam je bardziej świadomie i cieszę się jak dziecko za każdym razem, gdy uda mi się "odgadnąć" artystę z odległości.
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Nauka historii sztuki z Mają to sama przyjemność! Świetnie przeprowadzone lekcje, interesujące ciekawostki, zarażanie pasją!

07 / Kontakt

Poznajmy się!

Jeśli jesteś zainteresowana/y wychodzeniem poza ramy w Twojej firmie lub współpracą przy działaniach promocyjnych to napisz do nas na kontakt@pozaramami.com, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.