Webinary

01 / Webinar

Webinary są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zagłębić się w jedno konkretne zagadnienie historii sztuki.

Nie są one ułożone chronologicznie i nie odbywają się cyklicznie. Wybieram tematy, o których chciałabym opowiedzieć lub o których Wy chcielibyście dowiedzieć się więcej. Webinary mają formę spotkań na żywo i odbywają się w formie online. Każdy webinar jest zapisywany i udostępniony na platformie, dzięki czemu możecie wracać do niego przez 6 miesięcy. 

02 / Webinary w nowej formule

Nowe webinary Poza Ramami

03 / Tematy webinarów

Wybierz webinar dla siebie.

Kup w pakiecie

Kup pakiet webinarów i ciesz się najnowszymi treściami w najlepszej cenie!

4 webinary | 356 PLN
Pakiet

03 / Jak wygląda webinar

Webinary

Kierowane są zarówno do osób, które są zupełnie nowe w świecie sztuki jak i do osób, które już mają za sobą pierwsze kroki i chcą dalej poszerzać swoją wiedzę.

ŹRÓDŁO
NOWYCH
INSPIRACJI

04 / Platforma

Wszystkie webinary są nagrywane i znajdziesz je na platformie Poza Ramami.

Po wykupieniu dostępu do webinaru lub pakietu webinarów nagrania udostepnione zostaną na Twoim indywidualnym koncie na platformie Poza Ramami. W mailu z potwierdzeniem zakup otrzymasz link do założenia konta. Jeśli posiadasz już konto na platformie to wystarczy, że podczas składania zamówienia podasz ten sam mail, na który założone jest to konto.

05 / Opinie

Dowiedz się jak to jest wyjść poza ramy

Julia P.
Julia P.
Czytaj więcej
Z niecierpliwością czekam na każdy webinar. Nauka historii sztuki z Mają pozwala mi być bliżej mojej ogromnej pasji.
Aga M.
Aga M.
Czytaj więcej
Kurs super! Moje zainteresowania to głównie sztuka XX w. i na początku zamierzałam kupić tylko moduły tego dotyczące. Kupiłam jednak cały kurs i jestem bardzo zadowolona. Na etapie, na jakim jestem (barok), w kursie nic bym nie zmieniła 🙂 Na pewno jeszcze nieraz będę wracać do poprzednich materiałów. Mapki rewelacja!
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Mai udało się wyciągnąć ze mnie pasję, która kiedyś się tliła, ale niestety porzuciłam to. Kurs z historii sztuki zebrał i uporządkował mi całą wiedzę, webinary rozbudziły ciekawość, a obecnie zaczynam już sama szukać dodatkowych materiałów i się douczać. Robisz cudowną robotę.
Marta R.
Marta R.
Czytaj więcej
Najlepsza moja inwestycja w ostatnich miesiącach. Mieszkań w Paryżu od jakiegoś czasu i wizyty w muzeach galeriach mnie przytłoczyły, jednak dzięki zdobytej wiedzy na kursie zaczęłam cieszyć się Paryżem na nowo i tez zmieniałam nastawienie do odwiedzanych miejsc.
Justyna
Justyna
Czytaj więcej
Zaczęłam podczas pierwszej edycji kursu z historii sztuki i całkowicie zakochałam się w webinarach z Mają. Chętniej chodzę do muzeów i galerii, zwiedzam je bardziej świadomie i cieszę się jak dziecko za każdym razem, gdy uda mi się "odgadnąć" artystę z odległości.
Uczestniczka kursu
Uczestniczka kursu
Czytaj więcej
Nauka historii sztuki z Mają to sama przyjemność! Świetnie przeprowadzone lekcje, interesujące ciekawostki, zarażanie pasją!