Kim jestem?

Nazywam się Maja Michalak. Od 12 lat jestem zakochana w sztuce i od 8 dzielę się tą miłością z innymi. Pracowałam w największym domu aukcyjnym w Polsce, ale zdecydowałam się budować własny start-up “Poza Ramami”. Prowadzę szkolenia w firmach, warsztaty otwarte oraz webinary z historii sztuki. Mam przyjemność być ambasadorką Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie. W social mediach tworzę społeczność osób zaangażowanych w poznawanie kultury.

Wyjdźmy razem poza ramy!

Kim jestem?

O 12 lat jestem zakochana w sztuce i od 8 dzielę się tą miłością z innymi. Pracowałam w największym domu aukcyjnym w Polsce, ale zdecydowałam się budować własny start-up “Poza Ramami”. Prowadzę szkolenia w firmach, warsztaty otwarte oraz webinary z historii sztuki. Mam przyjemność być ambasadorką Stowarzyszenia Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie. W social mediach tworzę społeczność osób zaangażowanych w poznawanie kultury.

Wyjdźmy razem poza ramy!

Instagram Maja Michalak

Społeczność
Poza Ramami

Nie zgadzam się z elitarnym podejściem do sztuki, z ograniczaniem jej dostępu dla nielicznych. Moim celem jest uświadomienie, że sztuka jest dla wszystkich! Dlatego tworzę Poza Ramami i udowadniam, że sztuka daje mnóstwo wartości estetycznych, ale także intelektualnych. Należę do pokolenia Z, moim naturalnym środowiskiem działania jest internet, dlatego właśnie tam zdecydowałam się dzielić regularnie moją wiedzą z historii sztuki i gromadzić ludzi chętnych do jej poznawania. Najbardziej zaangażowana jestem na Instagramie, bo mam tam możliwość szybkiego nawiązywania kontaktu z osobami, które chcą wychodzić ze mną poza ramy. W sieci mogę pokazywać historię sztuki bez zadęcia, w nieakademicki sposób – taki, który zaciekawi i spowoduje, że chętniej wybierzemy się do muzeum. Czasami tłumaczę trudne zagadnienia z historii sztuki tworząc tematyczne relacje, a czasem po prostu pokazuje piękno sztuki jako inspiracje do dalszych poszukiwań.

"Sztuka Naturalnie"

Wakacyjne warsztaty z artystką Kasią Ekes.

Przyjaciele MNW

Współpraca mająca na celu promocję zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

Szkolenia dla firm

Integracyjne i tematyczne
szkolenia dla pracowników.

Wakacyjne warsztaty
z artystką
Kasią Ekes.

Współpraca mająca na celu promocję zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie.

“Sztuka naturalnie!”

Szkolenia
dla firm

Przyjaciele MNW

Integracyjne i tematyczne szkolenia dla pracowników.

Przestrzeń Poza Ramami

W starym magazynie tworzymy Studio Zamieszanie – kreatywną przestrzeń
zaprojektowaną pod realizację warsztatów Poza Ramami.

Premiera: marzec 2021

Przestrzeń
Poza Ramami

W starym magazynie tworzymy Studio Zamieszanie – kreatywną przestrzeń zaprojektowaną pod realizację warsztatów Poza Ramami.

 

Premiera: styczeń 2021

Współprace

Współprace

Uwielbiam dzielić się moją pasją do sztuki każdego dnia, dlatego prowadzę swoje kanały w social mediach. Moim marzeniem jest stworzenie społeczności zaangażowanej w poznawanie kultury.