webinary tematyczne

Zakochaj się
w historii sztuki!

Zapraszam Cię do fascynującej podróży, przez najciekawsze i najbardziej tajemnicze tematy z zakresu historii sztuki. ​

Tak jak zawsze przyjrzymy się obrazom znanym i mniej znanym. Zagłębimy się w życiorysy artystów, którzy skradli serca wielu i poszukamy części wspólnych tam, gdzie inni ich nie dostrzegają. Zobaczymy, jak sztuka przenika do naszego codziennego życia - jak ją interpretować, doceniać i podziwiać.

Jak przebiegają webinary?

W czwartki

Webinary będą odbywały się na żywo, co dwa tygodnie, w czwartek, o godzinie 20:00. Jednak nie trzeba zawsze być na nich obecnym dokładnie o tej porze. Każda z lekcji będzie nagrana, zapisana i udostępniona uczestnikom na 2 miesiące.

1h 30min

Od stycznia do marca odbędzie się 5 tematycznych webinarów. Czas trwania każdej lekcji to +/- 1h 30 min. Dodatkowo po każdym webinarze będzie dostępny quiz, dzięki któremu będzie można sprawdzić i utrwalić nabytą wiedzę.

Online

Aby dołączyć do webinarów wystarczy mieć dostęp do internetu. Dostęp do każdej lekcji, nagrań i quizu dostaniesz prosto na swojego maila.

Tematy webinarów

1

Czy artyści zawsze działali w pojedynkę? O słynnych współpracach artystów.

28  STYCZNIA  2021

2

Sztuka kochania: o miłości i romansach w sztuce.

11  LUTEGO  2021

3

Kto zamawiał dzieła sztuki? O słynnych mecenasach i kolekcjonerach.

25  LUTEGO  2021

4

Jak tworzyć kopie lepsze od oryginałów? O słynnych fałszerzach dzieł sztuki.

11  MARCA  2021

5

Zrozumieć architekturę - czyli o tym jak działają nowoczesne budynki.

25  MARCA  2021

Tematy webinarów

1

Czy artyści zawsze działali w pojedynkę? O słynnych współpracach artystów.

28  STYCZNIA  2021

2

Sztuka kochania: o miłości i romansach w sztuce.

11  LUTEGO  2021

3

Kto zamawiał dzieła sztuki? O słynnych mecenasach i kolekcjonerach.

25  LUTEGO  2021

4

Jak tworzyć kopie lepsze od oryginałów? O słynnych fałszerzach dzieł sztuki.

11  MARCA  2021

5

Zrozumieć architekturę - czyli o tym jak działają nowoczesne budynki.

25  MARCA  2021

Dlaczego warto wziąć udział
w webinarach tematycznych?

Dlaczego warto wziąć udział
w webinarach tematycznych?

“Zauważyłam, że uczestników webinarów można podzielić na dwie części. Jedni w pełnym skupieniu robią notatki na kilka stron w trakcie każdej lekcji, a drudzy oglądają je dla relaksu i traktują ten czas jako idealne #selfcare. Każde z tych podejść jest świetne!”​

Wrażenia
uczestników

Wrażenia
uczestników

Chciałbyś poznać historię sztuki, ale
zupełnie nie wiesz od czego zacząć?

Uwielbiałeś sztukę w szkole,
ale już niewiele pamiętasz?

Lubisz chodzić do muzeów, ale
chciałbyś zwiedzać je bardziej świadomie?​

Chciałabyś poświęcić czas
tylko dla siebie ucząc się nowych rzeczy?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK - zapraszam do wyjścia ze mną Poza Ramy na kursie "Historia sztuki dla wszystkich".

Często zadawane pytania

Jest to możliwie tylko w przypadku zakupu całego “Pakietu 5 webinarów”. Aby to zrobić należy wpisać w pole kodu rabatowego “50%”. Wówczas naliczy się kwota 110zł.  Decydując się na rozłożenie płatności na raty, zobowiązujesz się do dopłacenia pozostałej kwoty tj. 110 zł w ciągu 15 dni roboczych. Link do zapłacenia pozostałej kwoty otrzymasz bezpośrednio. Zadatek 110 zł jest kwotą bezwrotną.

Webinary nie są nigdzie publicznie udostępniane. Jednak można zobaczyć inne webinary, na przykład te przygotowane w ramach kampanii #WomanUpdate. Dostępne są w bazie wiedzy na womanupdate.org lub zapisać się tutaj na darmowy webinar “Jak czytać dzieła sztuki”. 

Nie ma z tym żadnego problemu. Każda z lekcji jest nagrywana i udostępniana następnego dnia.

Tak, jak najbardziej. Każda z lekcji jest nagrywana, a jej zapis przesyłany jest następnego dnia drogą mailową. Możliwość odtwarzania webinarów jest jeszcze przez 2 miesiące od daty jego przeprowadzenia.

Należy sprawdzić folder “inne”, “spam” lub “oferty” w swojej skrzynce mailowej, ponieważ czasami także tam dociera mail potwierdzający zakup. Jeśli także tam go nie ma, proszę o kontakt na adres maja@pozaramami.com.

Spokojnie, przed każdym webinarem wysyłamy dwa maile z przypomnieniem: godzinę i 5 minut przed. A jeśli pomimo tego zapomnisz, to następnego dnia otrzymasz nagranie z całości webinaru prosto na swojego maila.

Tak. Wystarczy podczas płatności podać dane do faktury. 

Po zakupie dostępu do webinaru otrzymasz specjalny link do rejestracji. Po jej zatwierdzeniu wyślemy Ci bezpośredni link do pokoju webinarowego.


Cała komunikacja przeprowadzana jest drogą mailową, dlatego bardzo ważne abyś wpisał/a poprawny adres e-mail w trakcie rejestracji, a jeśli chcesz go zmienić, skontaktuj się ze mną na maja@pozaramami.com.

Tak, można kupić dostęp tylko do wybranych webinarów. Nie trzeba kupować całego pakietu, choć bardziej się on opłaca, bo wtedy otrzymujesz ode mnie udział w jednym webinarze gratis.

Sprzedaż konkretnego webinaru kończy się o godzinie 18:00 dnia, w którym prowadzony jest webinar. Na przykład webinar “Kto zamawiał dzieła sztuki? O słynnych mecenasach i kolekcjonerach” odbędzie się w czwartek 28 lutego o godzinie 20:00. Dostęp do uczestnictwa w nim na żywo będzie można kupić do godziny 18:00 28 stycznia. Po tym czasie będzie możliwe jedynie kupienie dostępu do jego nagrania. Jednak w razie jakichkolwiek pytań co do jego treści, zawsze można pisać do mnie na maja@pozaramami.com

Czas trwania każdego webinaru to +/- 1h 30 min.

Tak! Zdecydowanie tak! Na żadnym z webinarów nie jest wymagane przygotowanie merytoryczne. Oczywiście będąc po kursie podstawowym “Historia sztuki dla wszystkich” będzie się łatwiej kojarzyło różne fakty czy zjawiska, ale jeśli się na nim nie było to także zrozumie się przekazywane treści. A w razie jakichkolwiek problemów zawsze można na bieżąco zadawać pytania lub zrobić to na końcu podczas Q&A.

Nie, nie. W trakcie webinarów tylko ja jako prowadząca mam włączoną kamerkę i tylko mnie widać. Jeśli masz ochotę możesz udzielać się na chacie, ale nie musisz tego robić.

To jak, wyjdziemy razem poza ramy?