Vouchery prezentowe

01 / Vouchery Poza Ramami

Podaruj bliskim prezent, który rozbudzi w nich pasję do historii sztuki

02 / Podaruj wiedzę i rozrywkę

Czym więcej wiesz, tym więcej widzisz.

Historia sztuki jest dla wszystkich i każdy może w niej znaleźć coś dla siebie. Nieustanne poszerzanie wiedzy wzbogaca nas i pozwala rozwijać gust, dzięki czemu widzimy i rozumiemy więcej.

Podaruj swoim najbliższym prezent, który zostanie z nimi na zawsze – wiedzę oraz rozrywkę, przekazaną w nieakademicki i interesujący sposób.

03 / Najważniejsze informacje

Jak odebrać voucher?

Wybierz voucher

Pojedynczy webinar, pakiet czterech webinarów czy Kurs z Historii Sztuki omawiający każdą z epok? Wybierz najlepiej dopasowany prezent i podaruj go bliskiej Ci osobie.

Odbierz kod

Po opłaceniu zamówienia w ciągu 24h otrzymasz voucher w formacie PDF do druku z unikatowym kodem.

Wydrukuj voucher

Wydrukuj voucher i wpisz osobistą dedykację dla bliskiej Ci osoby.

Podaruj wyjątkowy prezent

Voucher możesz zapakować w kopertę, w eleganckie pudełko, dodać do innego prezentu lub wysłać online. Sposobów na jego podarowanie jest wiele - wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje.

Jak zrealizować voucher?

Wystarczy, że obdarowana osoba wejdzie na stronę pozaramami.com, wybierze interesujący ją produkt z kategorii: webinary, pakiet webinarów lub Kurs z Historii Sztuki i przy składaniu zamówienia wpisze swój unikatowy kod. Po finalizacji zamówienia dostanie ona swój indywidualny dostęp do platformy Poza Ramami, na której będzie mogła odtworzyć wybrane nagranie dowolną ilość razy.

Kontakt

Jeśli napotkasz na jakikolwiek problem, to daj nam znać na kontakt@pozaramami.com lub bezpośrednio na Instagramie @pozaramami. Jak najszybciej postaramy się Ci pomóc.

04 / Platforma

Webinary oraz kursy udostępniane są na platformie Poza Ramami, dzięki czemu w łatwy sposób można odtworzyć wszystkie materiały.